PIEDĀVĀJUMS JAUNAJIEM UZŅĒMUMIEM

Pakalpojumi, kas nepieciešami ikvienam uzņēmumam, lai veiksmīgi komunicētu ar saviem klientiem un partneriem, kā arī nodrošinātu veiksmīgu iekšējo komunikāciju.

Piedāvātie risinājumi ir ātri un vienkārši ieviešami, turklāt tam nav vajadzīgas lielas investīcijas. 

 

Zemas izmaksas, bez lielām investīcijām

Droša datu uzglabāšana

Ātra un vienkārša risinājumu ieviešana

10 gadu pieredze IT un telekomunikāciju jomā

Speciālistu atbalsts un rekomendācijas

Individuāli risinājumi atbilstoši Jūsu biznesa vajadzībām

Izvēlies piemērotāko risinājumu!

Ja nepieciešama palīdzība, OSS Networks speciālisti palīdzēs izvēlēties un paskaidros,kā šie risinājumi var palīdzēt biznesa organizēšanai un attīstībai.

600x300.png

Visas cenas norādītas EUR, bez PVN

LMT ZVANU PĀRVALDNIEKS

Unikāls un inovatīvs risinājums uzņēmuma zvanu organizēšanai. Statistika par zvaniem, balss pasts, zvanu pārsūtīšana un pāradresācija un daudzas citas iespējas.

Uzzini vairāk: https://bizness.lmt.lv/lv/zvanu-parvaldnieks

Pakalpojumu nodrošina - Latvijas Mobilais Telefons

VIRTUĀLĀ TELEFONU CENTRĀLE

Zvanu risinājums biroja telefonam. Virtuālā telefonu centrāle nodrošina biznesam nepieciešamās funkcijas - zvanu pāradresāciju, atskaites, kā arī uzņēmuma darba laikam piemērotu darbības režīmu.

artboard-1.png

Visas cenas norādītas EUR, bez PVN

DOMEINA VĀRDA REĢISTRĀCIJA

Identitāte virtuālajā vidē. To izmanto, lai veidotu vienotu uzņēmuma tēlu un aizsargātu sava zīmola vai uzņēmuma nosaukuma un identitāti. Domeina vārdu visbiežāk izmanto mājas lapas adreses nosaukumā, e - pasta adresēs un kā norādi uz sociālo mediju vietni.

DNS IERAKSTU IZVEIDOŠANA UN UZTURĒŠANA

DNS nodrošina lietotājiem draudzīgu domēnu nosaukumu. Tā galvenā funkcija ir veidot atbilstību starp domēna nosaukumu un IP adresēm. 

WEB HOSTINGS

Mājas lapas izvietošana kādā no mūsu serveriem un tās darbības nodrošināšana.

UZŅĒMUMA E - PASTS

E- pasta kastītes ar domeina nosaukumu.

600x370.png

Visas cenas norādītas EUR, bez PVN

TĪKLU IZBŪVE

Telekomunikācijas un vājstrāvas tīklu izbūve. Parūpēsimies par tīklu izbūves projektēšanu, plānošanu, kā arī iekārtu uzstādīšanu un apkalpošanu.

TĪKLA IEKĀRTU APKALPOŠANA UN KONFIGURĀCIJA

Uzņēmumam atbilstošas tīkla aparatūras izvēle, konfigurāciju izveide, lai tā atbilstu visām mūsdienu drošības prasībām un mazinātu informācijas drošības draudus, izmaiņu vadība un aktuālās iekārtu programmatūras uzturēšana.

ATBALSTA DIENESTA PAKALPOJUMI

Dažādu iekārtu un programmu uzturēšana un apkalpošana. Izvēloties atbalsta pakalpojumus iegūsiet profesionālus ieteikumus un atbalstu, kas palīdzēs uzlabot darba kvalitāti. 

DATORTEHNIKAS APKALPOŠANA

Piedāvājam svarīgākās IT atbalsta funkcijas - infrastruktūras stāvokļa novērtējumu, IT stratēģijas izveidi, IT budžeta plānošanu, interešu pārstāvniecību sarunās ar ārējiem pakalpojumu sniedzējiem, kā arī tehnisko speciālistu un palīdzības dienesta atbalstu.

600x320.png

Visas cenas norādītas EUR, bez PVN

VIRTUĀLO SERVETRU NOMA

Ērts un drošss risinājums, kas ļauj ātri un vienkārši izveidot biznesam nepieciešamo aplikāciju izveidi datu centrā. Nav nepieciešama dārgu pamatlīdzekļu iegāde, dublēti kondicionieri un dubults elektrības un interneta pieslēgums serveru telpā. Jaudīgs, drošs un mūsdienīgu virtualizācijas risinājumu, kuru var sākt izmantot vienas darba dienas laikā. 

KLĀTIENES ATBALSTS

Speciālistu vizītes problēmu risināšanai vai ikdienas atbalsta pakalpojumu sniegšanai. Tehniskie darbinieki veic datortehnikas apkalpošanu, iekārtu apkalpošanu, tīkla un telefonu apkalpošanu un konsultē darbiniekus (lietotāju atbalsts).

Birojs

   +371 66100800

@   info@ossnet.lv

 

Pārdošanas nodaļa

   +371 66100801

@   info@ossnet.lv

 

Tehniskais serviss

   +371 66100802

@   support@ossnet.lv

 

©2019 OSS Networks. All Rights Reserved.

BIROJS

   +371 66100800
@   info@ossnet.lv

PĀRDOŠANAS NODAĻA

   +371 66100801
@   info@ossnet.lv 

TEHNISKAIS SERVISS

   +371 66100802
@   support@ossnet.lv

 

   Tiešsaistes palīdzība

 

ossnet logo@2x