Skip to main content
  •  Birojs: +371 66 100 800
  • Tehniskais atbalsts: +371 66 100 802
  •  info@ossnet.lv
  •  Pr - Pk: 08:30 - 18:30

Arī mēs, OSS Networks komanda, esam pielāgojušies esošajai ārkārtas situācijai un rūpējoties par darbinieku veselību, atrašanās biroja telpās ir sadalīta pēc noteikta grafika. Konsultācijas par jaunu pakalpojumu ieviešanu un tehniskais atbalsts mūsu sniegtajiem pakalpojumiem, lielākoties, notiek attālināti gan no darbinieku mājokļu virtuvēm un ēdamistabām, gan no biroja telpām. Izmantojam mūsu pašu piedāvātos VoIP telefonijas risinājumus un Smartmex mobilos pakalpojumus, kā arī dažādas video tiešsaistes platformas.

Komanda

armands

Armands Meinarts

Vadītājs, Valdes loceklis

23 gadu pieredze telekomunikāciju jomā. Ar sirdi un dvēseli pilnveido un uzlabo telekomunikāciju pakalpojumus. Vadījis Mikrolink Latvija datu pārraides biznesa virzienu un Lattelecom pakalpojumu attīstības nodaļu biznesa klientiem. Ir pārliecināts, ka darbinieku izaugsme nodrošina uzņēmuma attīstību. Nopietns spēlētājs ne tikai biznesā, bet arī uz hokeja laukuma. Māk izjaukt un salikt dronu.

juris

Juris Breicis

Produktu un pakalpojumu attīstības profesionālis. Ieguvis bakalaura grādu finanšu vadībā, maģistra grādu uzņēmumu vadībā un inovācijās. Attīstījis Tele2 un Creditreform pakalpojumu portfeļus. Tic, ka pirmajā kolonijā uz Marsa būs nepieciešami uzticami balss sakari. Divu meitu tēvs. Ķerts uz vēju, kalafonija smaržu un reddit.

mārtiņš

Mārtiņš Gailītis

Mīl kārtību. Vēlas, lai visiem uzņēmumiem būtu sakārtota un efektīva IT vide. Labi padodas rakstīšana un rēķināšana. IT jomas maģistrs, kurš pielicis roku valsts nozīmes informācijas sistēmu plānošanā un ieviešanā. Nebaidās no izaicinājumiem. Trīs bērnu tēvs, kam benzīns, melns humors un crossfits asinīs.

mareks

Mareks Zvirgzdiņš

Pārdošanas nodaļas vadītājs

Pieredzējis telekomunikāciju jomas darbonis. Pēdējos gados īpaši iecienījis zvanu centrus un visu, kas ar tiem saistīts. Ja nospraudis kādu mērķi, to noteikti īstenos, tāpat ar solījumiem. Ja nestrādā, audzina meitas. Dažreiz smejas skaļāk par radio. Sporta fans, kuram patīk volejbols MTB un skvošs.

E-pasts: Mareks.Zvirgzdins@ossnet.lv 

viesturs

Viesturs Buls

Pārdošanas projektu vadītājs

Finansista un telekomunikāciju speciālista apvienojums. Ieguvis maģistra grādu finansēs. Jauns, bet pieredzējis. Kādreiz nodarbojās ar tehniskām lietām un restaurēja mašīnas.  Kategoriski noliedz, ka viņā ir kaut kas no dzejnieka, tomēr uzskata, ka ir sarežģīta personība. Makšķerēšanai netraucē ne laikapstākļi, ne gadalaiki.

E-pasts: Viesturs.Buls@ossnet.lv

Edgars

Edgars Apsītis 

Pārdošanas projektu vadītājs

Jauns speciālists ar daudzpusīgu pieredzi telekomunikācijās un projektu vadībā, kas joprojām sirgst ar jaunības maksimālismu. Aizraujas un aktīvi iesaistās katrā interesantā projektā, nebaidoties uzņemties inovatīvu tehnisku risinājumu ieviešanu uzņēmumos. Cilvēks, kam vārdi kabatā nav jāmeklē. Auto fans, reiz izmēģinājis sevi auto tirdzniecībā, taču tagad atvēl veselu skapi auto kopšanas piederumiem. Kamēr kolēģi audzina meitas un dēlus, Edgars jau sesto gadu audzina suni.

E-pasts: Edgars.Apsitis@ossnet.lv