Skip to main content
 •  Birojs: +371 66 100 800
 • Tehniskais atbalsts: +371 66 100 802
 •  info@ossnet.lv
 •  Pr - Pk: 08:30 - 18:30

Autotransporta kontrole

 • Numuru atpazīšana

Mobotix kameras spēj atpazīt un parādīt skaidru numura zīmes attēlu pat lielā attālumā. Izmantojot šos datus iespējams automātiski vai manuāli atvērt barjeras vai vārtus.

 • Riska objektu kontrole

Mobotix analītiskās sistēmas ļauj integrēt objektā jau uzstādītas piekļuves kontroles sistēmas un durvis vai vārtus, attiecīgi ļaujot vai liedzot iespēju iekļūt teritorijā objektam, kurš neatbilst klienta uzstādītajiem parametriem. Mobotix termālā kamera var noteikt piebraukušā objekta temperatūru. Piemēram, pārāk uzkarsis degvielas vedējs tuvojas naftas terminālim un netiek ielaists teritorijā, kamēr nav atdzisis līdz noteiktai temperatūrai.

 • Autostāvvietas izmantošanas kontrole

Risinājums ļauj kontrolēt autostāvvietu izmantošanas ilgumu, objektos, kur kravas automašīnām atļauts stāvēt vai apstāties noteiktās vietās uz noteiktu laiku. Sistēma spēj automātiski uzskaitīt stāvēšanas ilgumu un brīdināt operatoru par laika režīma pārkāpumu, lai atbildīgā persona varētu attiecīgi rīkoties.

 • Pārvietošanās kontrole

Vietās, kur atļauts pārvietoties tikai vienā virzienā, kamera automātiski kontrolē režīma ievērošanu un gadījumā, ja transportlīdzeklis brauc pretējā virzienā, operators saņem signālu un var attiecīgi rīkoties.

transport control

Automatizēta autotransporta kontrole

Mobotix analītiskās sistēmas ļauj precīzi nolasīt transportlīdzekļa numuru, tā īpašības (piemēram temperatūru) un uzvedību (pārvietošanās virzienu, stāvvietā pavadīto laiku).

Temperatūras monitorings un kontrole

Mobotix videokamera, kuru iespējams  savienot ar temperatūras sensoru, spēj noteikt kustīga vai nekustīga objekta temperatūru ar precizitāti līdz pat 0,2 C° 

Konstatējot draudus, kameru vadības sistēma paziņo par iespējamajiem riskiem vai automātiski reaģē pēc iepriekš izstrādāta darbības plāna. Pateicoties Mobotix iekārtu intelektam, tās ir savietojamas ar ēku vadības sistēmām un īpaši bīstamās situācijās spēj, piemēram, ieslēgt dzesēšanas sistēmas, sprinkleru sistēmas, kā arī aizvērt ugunsgrēka aizkarus, vārtus vai durvis, kas integrēti sistēmā.

security camera

Automātiska kritisku draudu novēršana

Pateicoties Mobotix iekārtu intelektam, tās ir savietojamas ar ēku vadības sistēmām un īpaši bīstamās situācijās spēj, piemēram, ieslēgt dzesēšanas sistēmas, sprinkleru sistēmas, kā arī aizvērt ugunsgrēka aizkarus, vārtus vai durvis, kas integrēti sistēmā.

Piekļuves un kārtības kontrole

 • Sejas atpazīšana

Sejas atpazīšanas sistēma ļauj uzkrāt objektu apmeklējušo personu fotogrāfijas un sakārtot tās pēc riska grupām.

 • Pastiprināta drošības kontrole

Sistēma automātiski filtrē objekta tuvumā esošo personu identitātes un piederību, paziņojot par iespējamu nesankcionētu piekļuvi objektam vai netipiskām somām vai aizdomīgiem priekšmetiem.

 • Turniketu un durvju sinhronizācija

Mobotix sistēma, kurā integrēti turniketi vai slēdzamas durvis, atpazīstot personas seju, var atvērt durvis vai atbloķēt turniketu. Tādējādi, ražošanas darbiniekiem nav ar netīrām rokām jāpieskaras kontroles čipiem vai citām ierīcēm, lai iekļūtu vēlamajā telpā.

 • Audio risinājums pārkāpēju brīdināšanai

Divpusēja audio funkcija ļauj operatoram nodot audio paziņojumus tiešsaistē, piemēram, brīdināt pārkāpēju. Tāpat, divpusējā audio funkcija ļauj noklausīties notiekošo kameras tuvumā un kontrolēt trokšņa līmeni.

 • Ierobežojumu kontrole

Monitorejamajā attēlā iespējams iestatīt noteiktas līnijas, kuras nedrīkst šķērsot vai pārkāpt. Piemēram, noliktavu plauktos var iestatīt maksimālo uzkraušanas augstumu, kuru pārsniedzot, operators saņem signālu vai arī kamera automātiski brīdina krāvēju par noteikumu pārkāpumu.

security control

Piekļuves kontrole

Seju atpazīšanas sistēma ļauj uzkrāt objektu apmeklējušo personu fotogrāfijas un sakārtot tās pēc riska grupām un automātiski filtrēt objekta tuvumā esošo personu identitāti un piederību, paziņojot par iespējamu nesankcionētu piekļuvi objektam.

Izmaksas

Katram uzņēmumam izstrādājam individuālu cenu piedāvājumu, ņemot vērā izmantotās iekārtas, uzņēmuma vajadzības, projekta sarežģītību un ieguldītās darba stundas.

 

Sazinies ar mums!

1 + 11 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
Slide
edzl_logo.png
finieris.png
greenmotors.png
hj.jpg
karcher.png
kronus.png
myfitness.png
mogo.png
sanitex.png
rere.png
tt.jpg
skrivanek.png
vc.jpg
vaivari.png
venden.png
1a.png
2.jpg
az.jpg
balta.png
cleanr.png
dpd.png
edzl_logo.png
finieris
greenmotors
hj
kronus
myfitness
mogo
sanitex
rere
estravel
vaivari
venden
1a
2
az
balta
cleanr
dpd