Skip to main content
  •  Birojs: +371 66 100 800
  • Tehniskais atbalsts: +371 66 100 802
  •  info@ossnet.lv
  •  Pr - Pk: 08:30 - 18:30

Mūsu stāsts

Kvalitatīvu telekomunikāciju risinājumu nodrošināšana maziem un vidējiem uzņēmumiem, sekmējot to attīstību un paaugstinot savu klientu apkalpošanas kvalitāti, bija galvenais mērķis OSS Networks dibināšanai 2006. gada novembrī ar ambīcijām kļūt par vadošo partneri sakaru operatoriem un nodrošināt balss sakaru risinājumus uzņēmumiem Eiropā.  

2021. gada septembrī OSS Networks kļuva par daļu no Enreach, kas ir telekomunikāciju tehnoloģiju pakalpojumu līderis Eiropā. Enreach nodrošina klientiem balss sakaru risinājumus un vienotās komunikācijas pakalpojumus, pateicoties kam lietotāji var koncentrēties uz jēgpilnu komunikāciju uzņēmumā.  Piedāvātie pakalpojumi un risinājumi palīdz novērst fiziskos un digitālos šķēršļus, lai cilvēki varētu strādāt un sazināties efektīvi, neatkarīgi no to atrašanās vietas un laika. Pakalpojumu lietotāji iegūst kontroli pār savu ikdienas darbu organizēšanu, jo tie izmanto labākos komunikācijas risinājumus, kurus lietojot nav nepieciešama nekāda cilvēka piepūle, tie ir intuitīvi un nemanāmi ikdienas darbā.  

Apvienošanās rezultātā OSS Networks paplašināja savu pakalpojumu klāstu, lai piedāvātu saviem klientiem Enreach mūsdienīgākos risinājumus un OSS Networks izstrādātais sakaru risinājums "SmartMEX" papildinās Enreach produktu portfeli mobilajiem operatoriem visā pasaulē. Enreach piedāvā pakalpojumus vairāk nekā 2.3 miljoniem lietotāju, tam ir 25 biroji visā Eiropā ar vairāk nekā 1200 darbiniekiem. 

Mission

Misija

Sekmēt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību, piedāvājot mūsdienu prasībām un procesiem atbilstošus IT un telekomunikāciju risinājumus.

Vission

Vīzija

Izstrādājot unikālus telekomunikāciju risinājumus, kļūt par vadošo partneri sakaru operatoriem un nodrošināt balss sakaru risinājumus uzņēmumiem Eiropā.