PAR MUMS

OSS Networks dibināts 2006.gada novembrī. Uzņēmums izveidots, apvienojot dibinātāju pieredzi  kontaktu centru ieviešanas projektos un zināšanas uzņēmējdarbības procesu optimizācijas jautājumos. 2010.gada septembrī, lai sekmētu uzņēmuma attīstību, tika piesaistītas papildus investīcijas, un uzņēmums ieguva jaunu nosaukumu - SIA OSS Networks. Realizētie risinājumi ieviesti uzņēmumos, kuri izvēlējušies paaugstināt savu klientu apkalpošanas kvalitāti. Sadarbība sekmējusi  uzņēmumu attīstību un palīdzējusi kļūt par vadošajiem uzņēmumiem nozarē.
OSS Networks pakalpojumus lieto vairāk kā 800 uzņēmumi Latvijā, 300 uzņēmumi Lietuvā, kā arī uzņēmumi Igaunijā, Polijā, Kazahstānā, Bulgārijā, Rumānijā, Gruzijā, Spānijā un Vācijā. OSS Networks komandu veido nozares profesionāļi, kuri rūpējas par risinājumu izstrādi un ieviešanu. Kientiem nodrošināts nepārtraukts atbalsts un tehniskā palīdzība. OSS Networks komanda ir pārliecināta, ka moderni un kvalitatīvi telekomunikāciju risinājumi ir viens no būtiskākajiem instrumentiem uzņēmējdarbības attīstībai un uzlabošanai.
Unikāli risinājumi

Unikāli risinājumi

Inovācijas

Inovācijas

10 gadu pieredze

10 gadu pieredze

Drošība

Drošība

MISIJA

Sekmēt mazo un vidējo uzņēmumu attīstību, piedāvājot mūsdienu prasībām un procesiem atbilstošus IT un telekomunikāciju risinājumus.

VĪZIJA

Izstrādājot unikālus telekomunikāciju risinājumus, kļūt par vadošo partneri sakaru operatoriem un nodrošināt balss sakaru risinājumus uzņēmumiem Eiropā.

 

1.jpg

Armands Meinarts

Vadītājs, Valdes loceklis

18 gadu pieredze telekomunikāciju jomā. Ar sirdi un dvēseli pilnveido un uzlabo telekomunikāciju pakalpojumus. Vadījis Mikrolink Latvija datu pārraides biznesa virzienu un Lattelecom pakalpojumu attīstības nodaļu biznesa klientiem. Ir pārliecināts, ka darbinieku izaugsme nodrošina uzņēmuma attīstību. Nopietns spēlētājs ne tikai biznesā, bet arī uz hokeja laukuma. Māk izjaukt un salikt dronu.
2.jpg

Juris Breicis

Biznesa attīstības vadītājs, Valdes priekšsēdētājs

Produktu un pakalpojumu attīstības profesionālis. Ieguvis bakalaura grādu finanšu vadībā, maģistra grādu uzņēmumu vadībā un inovācijās. Attīstījis Tele2 un Creditreform pakalpojumu portfeļus. Tic, ka pirmajā kolonijā uz Marsa būs nepieciešami uzticami balss sakari. Divu meitu tēvs. Ķerts uz vēju, kalafonija smaržu un reddit.
3.jpg

Mārtiņš Gailītis

Valdes loceklis

Mīl kārtību. Vēlas, lai visiem uzņēmumiem būtu sakārtota un efektīva IT vide. Labi padodas rakstīšana un rēķināšana. IT jomas maģistrs, kurš pielicis roku valsts nozīmes informācijas sistēmu plānošanā un ieviešanā. Nebaidās no izaicinājumiem. Trīs bērnu tēvs, kam benzīns, melns humors un crossfits asinīs.
4.jpg

Jānis Āre

Produktu un tehnoloģiju izstrādes vadītājs

Latvijas lielāko zvanu centru tētis, mamma un krusttēvs vienlaicīgi. OSS Networks saprāta balss, kas spēj menedžeru un sapņotāju idejas ietērpt taustāmā formātā un realizācijā. Bez vārdnīcas palīdzības brīvi runā latviešu, angļu, krievu, paitona un džeisona valodās. Brīvajā laikā bojā upju un ezeru iemītnieku mieru.
5.jpg

Gundega Grosa

Mārketinga projektu vadītāja

Pieredzi un zināšanas tver ar lielo taureņu ķērāju, neatkarīgi no laikapstākļiem. Šobrīd mācās, lai nākotnē kļūtu par komunikācijas guru. Gandrīz 10 gadus strādājusi restorānu un viesnīcu biznesā, kad apnika, pievērsās mārketingam un reklāmai. Vienmēr smaida. Reizēm sapņo kļūt par profesionālu gleznotāju.
6.jpg

Mareks Zvirgzdiņš

Pārdošanas projektu vadītājs

Pieredzējis telekomunikāciju jomas darbonis. Pēdējos gados īpaši iecienījis zvanu centrus un visu, kas ar tiem saistīts. Ja nospraudis kādu mērķi, to noteikti īstenos, tāpat ar solījumiem. Ja nestrādā, audzina meitu. Dažreiz smejas skaļāk par radio. Sporta fans, kuram patīk volejbols MTB un skvošs.
7.jpg

Viesturs Buls

Pārdošanas projektu vadītājs

Finansista un telekomunikāciju speciālista apvienojums. Ieguvis maģistra grādu finansēs. Jauns, bet pieredzējis. Kādreiz nodarbojās ar tehniskām lietām un restaurēja mašīnas.  Kategoriski noliedz, ka viņā ir kaut kas no dzejnieka, tomēr uzskata, ka ir sarežģīta personība. Makšķerēšanai netraucē ne laikapstākļi, ne gadalaiki.
Client 2
Client 1
Client 4
Client 5
Client 6
Client 2
Client 3
Client 7
Client 8
Client 11
Client 9
Client 12

Birojs

   +371 66100800

@   info@ossnet.lv

 

Pārdošanas nodaļa

   +371 66100801

@   info@ossnet.lv

 

Tehniskais serviss

   +371 66100802

@   support@ossnet.lv

 

©2019 OSS Networks. All Rights Reserved.

BIROJS

   +371 66100800
@   info@ossnet.lv

PĀRDOŠANAS NODAĻA

   +371 66100801
@   info@ossnet.lv 

TEHNISKAIS SERVISS

   +371 66100802
@   support@ossnet.lv

 

   Tiešsaistes palīdzība

 

ossnet logo@2x