Skip to main content
  •  Birojs: +371 66 100 800
  • Tehniskais atbalsts: +371 66 100 802
  •  info@ossnet.lv
  •  Pr - Pk: 08:30 - 18:30
/ Risinājumi mobilajiem operatoriem
SmartMEX

Smartmex ir OSS Networks komandas izstrādāts risinājums, kas nodrošina jaunākās paaudzes balss sakaru risinājumus mobilo operatoru sakaru tīklos. Smartmex platforma ir pirmais un vienīgais šāda veida risinājums pasaulē.

Smartmex aizstāj fiksēto telefonu centrāles funkcijas un papildina mobilā telefona funkcionalitāti, lietotājam nodrošinot tādas funkcijas kā: grupas zvani, sarunu ieraksti, zvanu pāradresācija un pārķeršana, atskaites, darba laika kontrole u.t.t.

Uzzini vairāk: https://smartmex.eu/

 

 
/ Risinājumi mobilajiem operatoriem
LMT Zvanu pārvaldnieks

Sadarbojoties ar OSS Networks, LMT saviem klientiem piedāvā pakalpojumu “Zvanu Pārvaldnieks”. Pakalpojuma funkcionalitāte ļauj nodrošināt biznesa klientiem nozīmīgākās vajadzības – vienotu uzņēmuma zvanu statistiku, dažādas konfigurācijas iespējas, uzņēmuma centrālā numura izmantošanu mobilajā telefonā, kā arī iespēju ierakstīt zvanus.

 

 
/ Risinājumi mobilajiem operatoriem
Tele2 Lietuva Mobili stotelė

Tele2 Lietuva ir pasaulē pirmais mobilo sakaru operators, kurš saviem klientiem piedāvā unikālu pakalpojumu zvanu organizēšanai un uzskaitei, tā pamatā izmantots OSS Networks izstrādātais risinājums – Smartmex.

 
IP telefonija / IP PBX
MyFitness sporta klubs Dzelzava

OSS Networks ir viens no uzņēmumiem, kas piedalījās MyFitness jaunākā sporta kluba tapšanas procesā, piedaloties IT infrastruktūras risinājumu izveidē – OSS Networks uzstādīja un konfigurēja tīkla iekārtas, kā arī sniedza konsultācijas par citu iekārtu uzstādīšanu. Līdzīgi kā citos sporta klubos, arī MyFitness klubā Dzelzavas ielā OSS Networks nodrošina un apkalpo IP telefoniju.

 
IP telefonija / Zvanu centrs
BALTA Zvanu Centra Platforma

Kopš 2015. gada OSS Networks nodrošina BALTA Zvanu centra platformas darbību. Zvanu centra risinājums un tā funkcionalitāte tika izveidots ņemot vērā apdrošināšanas nozares specifiku un uzņēmuma noteiktās prasības. Gadu gaitā Zvanu Centra Platformas lietotāju skaits izaudzis līdz 100 aģentiem.

 
IT pakalpojumi / Uzņēmuma IT apkalpošana
MyFitness datortehnikas apkalpošana birojā un 12 sporta klubos

Uzsākot pakalpojuma sniegšanu, tika veikts audits un tā rezultāti izmantoti, lai izstrādātu ilgtermiņa attīstības plānu IT infrastruktūras uzlabošanai. Šobrīd OSS Networks nodrošina visas datortehnikas apkalpošanu, IP telefonu centrāles darbību un apkalpošanu, kā arī lietotāju atbalstu visos My Fitness sporta klubos Latvijā, paralēli strādājot pie ilgtermiņa uzlabojumu realizēšanas.

 
IT pakalpojumi / Uzņēmuma IT apkalpošana
RERE Grupa uzņēmumu IT apkalpošana

OSS Networks ir RERE Grupa uzņēmumu ilggadējs sadarbības partneris IT infrastruktūras uzturēšanas jautājumos. OSS Networks nodrošina gan īstermiņa, gan ilgtermiņa IT stratēģijas izstrādi, IT infrastruktūras plānošanu, tehnikas piegādi, uzstādīšanu, apkalpošanu, kā arī dažādu iekšēju IT servisu nodrošināšanu. Sadarbība ar OSS Networks ir sekmējusi RERE Grupa uzņēmuma izaugsmi un konkurētspēju. OSS Networks nepārtraukti pilnveido pakalpojumus un nodrošina inovatīvus IT risinājumus, kā arī operatīvu atbalstu uzņēmuma būvniecības objektos.

 
Drošības risinājumi / Sophos XG Firewall
Sophos XG Firewall drošības risinājums ISR (International School of Riga)

ISR datu un IT sistēmu drošību nodrošina OSS Networks uzstādītās Sophos iekārtas un Sophos Firewall Protect licences. Lai nodrošinātu nepārtrauktu tīkla aizsardzību un novērstu draudus, uzņēmums rūpējas par risinājuma apkalpošanu: lietotāju atbalstu, risinājuma atjauninājumu nodrošināšanu un, ja nepieciešams, arī tehnisko atbalstu.

 
Datu tīkli / Tīklu izbūve un projektēšana
Vājstrāvas tīklu izbūve tirdzniecības centrā Promo Ieriķu ielā

Tīklu izbūves projekts tika īstenots 1 mēneša laikā, šajā periodā OSS Networks komanda veica LAN tīkla kabeļu izbūvi, WI-FI tīkla iekārtu pieslēgšanu un komutācijas iekārtu savienošanu.

 
Datu tīkli / Tīklu izbūve un projektēšana
Berendsen Tekstila Serviss lokālo datortīklu izbūve

Lokālo datortīklu izbūve (telefoni, datori), optisko kabeļu izbūve, telekomunikāciju iekārtu piegāde (komutatori, maršrutētāji, IP telefoni), uzstādīšana, konfigurēšana un apkalpošana.

 
Datu tīkli / Tīklu izbūve un projektēšana
Compensa lokālo datortīklu izbūve

Compensa Vienna Insurance Group ADB Latvijas filiāle – lokālo datortīklu izbūve (telefoni, datori), telekomunikāciju iekārtu piegāde (komutatori, maršrutētāji, IP telefoni), datortehnikas piegāde un uzstādīšana, konfigurēšana un iekārtu apkalpošana.

 
Datu tīkli / Tīklu izbūve un projektēšana
Talsu novada skolu lokālo datortīklu izbūve

Talsu novada dome – skolu lokālo datortīklu projektēšana, izbūve, tīklu iekārtu piegāde un uzstādīšana.