Skip to main content
  •  Birojs: +371 66 100 800
  • Tehniskais atbalsts: +371 66 100 802
  •  info@ossnet.lv
  •  Pr - Pk: 08:30 - 18:30

Vienkārši lietojams un ieviešams drošības risinājums uzņēmumiem, kuri vēlas aizsargāt savus datus un sistēmas. Sophos XG Firewall sniedz jaunu pieeju drošības risinājumu pārvaldīšanai, reaģē uz draudiem un veic nepārtrauktu tīkla pārraudzību. Risinājums piemērots gan maziem un vidējiem uzņēmumiem, gan uzņēmumiem un valsts iestādēm ar darbinieku skaitu, kas mērāms simtos un tūkstošos.

 

Sophos

  • Bloķē neatpazītus draudus izmantojot visaptverošus aizsardzības rīkus, tādus kā- IPS, ATP, Sandboxing, Dual AV, Web un App Control, Anti-phishing, full-Featured Web Application Firewall u.c.
  • Norāda uz apslēptajiem riskiem tīklā- neatpazītām lietotnēm, augsta riska lietotājiem, drošības draudiem, aizdomīgām datu plūsmām u.c.
  • Automātiski reaģē uz drošības pārkāpumiem, izolējot inficētās sistēmas, līdz tās iespējams “attīrīt”.

Sophos XG Firewall risinājuma iespējas

Kopā ar iekārtu un minimālā atbalsta iegādāšanos Sophos XG lietotāji saņem dažas pamatlietas savai infrastuktūras aizsardzībai. Piemēram, iespēja bloķēto IP adreses pēc to atrašanās vietas, izveidot vienkāršus VPN savienojumus ar filiālēm vai pastiprinot autorizāciju.

Savukārt pilnvērtīgai aizsardzībai, atkarībā no drošības prasībām, tiek piedāvātas atsevišķas licences – Network, Web, E-mail, Web server un Sandstorm. Tās iespējams aktivizēt katru atsevišķi vai visas kopā.

 

Sophos Network Protection licence

Visa nepieciešamā aizsardzība, lai novērstu mērķtiecīgi veidotus uzbrukumus vai neparedzētus draudus, tajā pašā laikā nodrošinot drošu piekļuvi tīklam uzticamiem lietotājiem.

Šī licence atbild par padziļinātu tīkla aizsardzību no ārējā interneta draudiem. Sophos Network Protection apvieno tehnoloģijas, kas nodrošina vairāku līmeņu draudu aizsardzību. Izmantojot jaunākās tehnoloģijas Sophos lietotāji tiek aizsargāti no Botnet uzbrukumiem (apjomīga tīkla noslodze). Pateicoties Intrusion Prevention System saņemtā datu plūsma tiek pilnībā izanalizēta un ļaunatūras saturoši dati nesasniedz tīklu. Tai pašā laikā drošai attālinātai piekļuvei Sophos piedāvā savu šifrēto virtuālā privātā tīkla piekļuves kanālu.

Lai izvairītos no lēndarbības ar Sophos Network Protection Jūs variet nodefinēt svarīgākās aplikācijas un piekļuvei pie publiskā interneta tām nodefinēt augstāku prioritāti.

Sophos Web Protection licence

Tīkla lietotāju drošu un produktīvu darbību nodrošina visaptveroša WEB lapu, aplikāciju un servisu aizsardzība un lietojumprogrammu kontrole. Sophos XG Firewall atļauj lietotājiem lietot tikai uzticamus un efektīvus rīkus un web lapas. Darbinieku un sistēmā autentificēto viesu web un aplikāciju izmantošanas daudzumu iespējams kontrolēt un ierobežot norādot darba laikus, brīvo laiku un atļauto stundu skaitu.

Licencei ir divi galvenie mērķi – laikā kad darbinieki izmanto internetu aizsargāt no ļaunatūru nonākšanas uzņēmuma tīklā, tai pašā laikā uzraudzīt interneta lietošanu. Izmantojot Sophos Web Protection lietotāji tiek aizsargāti no plaši zināmām draudu tehnoloģijām un aizdomīgiem web kodiem. Ja darbastacīja jau ir inficēta, tad Sophos Web Protection licence ļaunatūrai neļauj sazināties ar savu mājas serveri un izsūtīt ārā sensitīvu informāciju.

Lai padarītu uzturēšanos internetā drošu, Sophos ir izveidojis 96 kategorijas ar vairāk kā 35 miljoniem mājas lapu adrešu. Sophos klienti šīs kategorijas var izmantot, lai viegli un ātri izveidotu drošu interneta izmantošanas politiku un izvairītos no nepiemērotu mājaslapu apmeklēšanas. Papildus Next Generation Firewall nodrošina iespēju pilnībā kontrolēt atļautā satura izmantošanu. Iespējams risinājuma iekļautajās atskaitēs atspoguļot darbinieku interneta lietošanas paradumus.

Sophos Sandstorm Protection licence

Lejupielādējot failus no web lapām, Sophos Sandstorm izmanto jaunākās paaudzes mākoņa tehnoloģijas, lai nepieļautu ļaunprātīgus un mērķtiecīgus uzbrukumus.

Šī licence nodrošina Sophos Cloud Sandboxing (smilšukastes) funkcionalitāti. Sandstorm Protection darbojas kopā ar Web un/vai E-mail protection licencēm. Sandstorm Protection nodrošina papildus aizsardzību pret zero day uzbrukumiem pārbaudot visus e-pastā saņemtos vai no interneta lejupielādētos failus un to darbības pēc saņemšanas/atvēršanas. Pirms jaunais fails nonāk klienta infrastuktūrā tas tiek augšupielādēts Sophos laboratorijas mākonī un palaists. Gadījumā, ja fails uzsāk ļaundabīgas darbības, faila piegāde tiek apturēta un saņēmējs par to tiek informēts. Savukārt, ja fails ir vesels un ar to viss ir kārtībā, fails pēc pārbaudes tiek nosūtīts saņēmējam.

Sophos E-mail Protection licence

Pilnīga SMTP un POP ziņu aizsardzība no surogātpasta, un aizsardzība pret sensetīvu datu zudumiem ar iespēju sensetīvos datus atpazīt un nošifrēt automātiski. Risinājumā tiek izmantota daudzpusīga aizsardzība, kas balstīta uz e-pasta šifrēšanas, DLP un anti-spam tehnoloģijām, , kas dod iespēju pašiem lietotājiem kontrolēt ugunsmūra pusē aizturēto epastu plūsmu, neiesaistot administratoru.

Sophos Anti-Spam filtri aizsargā ienākošo e-pastu izmantojot reputācijas un valodas filtrus, satura pārbaudi, mājaslapu pārbaudi un sūtītāja pārbaudi.

Izmantojot Sophos E-mail Protection iespējams šifrēt un bloķēt izejošās vēstules, kas satur sensitīvu informāciju ar personas datiem vai uzņēmumam svarīgu informāciju.

Sophos Web Server Protection licence

WEB serveru un biznesa aplikāciju aizsardzība pret hakeru uzbrukumiem.

Web Server Protection licence ir svarīga tiem, kuri uztur savu mājaslapu vai serverus un programmatūras, kuras izmanto ārējie klienti. Web Server Protection pābauda ienākošo datu plūsmu, lai pasargātu lietotājus no manipulēšanas vai uzlaušanas mēģinājumiem. Šī aizsardzības licence aizsargā infrastruktūru no visiem zināmajiem uzbrukuma veidiem un tai pašā laikā ar papildus antivīrusu pārbauda augšupielādēto failu statusu, lai izvairītos no inficēšanās.

Izmantojot Web Server Protection ar papildus autorizācijas iespējām Jūs variet paši nodrošināt papildus aizsardzību neiesaistot mājaslapas vai aplikāciju izstrādātājus.

sophos

Oficiālais partneris

OSS Networks ir Sophos autorizētais partneris Latvijā

Iekārtas

  • Sophos Firewall iespējams integrēt jau esošā tīklā un lietot paralēli ar esošajām tīkla iekārtām, vai aizstāt esošās iekārtas un to izmantot kā primāro vārteju (gateway).
  • XG Firewall risinājumu var uzstādīt arī uz jau esošas, fiziskas Intel aparatūras vai virtuālo serveru platformām VMware, Citrix, Microsoft Hyper-V un KVM.
  • XG sērijas ierīces nodrošina labāko veiktspēju, savienojamību un uzticamību neatkarīgi no lietotāju skaita. Iekārtas piemērotas gan maziem un vidējiem uzņēmumiem, gan uzņēmumiem un valsts iestādēm ar darbinieku skaitu, kas mērāms simtos un tūkstošos.

Izmēģini bez maksas!

Piesakies 30 bezmaksas dienu izmēģinājumam!

Pieteikties

Izmaksas

Katram uzņēmumam izstrādājam individuālu cenu piedāvājumu, ņemot vērā uzņēmuma vajadzības, projekta sarežģītību un ieguldītās darba stundas.

 

Sazinies ar mums!

9 + 1 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
Slide
edzl_logo.png
finieris.png
greenmotors.png
hj.jpg
karcher.png
kronus.png
myfitness.png
mogo.png
sanitex.png
rere.png
tt.jpg
skrivanek.png
vc.jpg
vaivari.png
venden.png
1a.png
2.jpg
az.jpg
balta.png
cleanr.png
dpd.png
edzl_logo.png
finieris
greenmotors
hj
kronus
myfitness
mogo
sanitex
rere
estravel
vaivari
venden
1a
2
az
balta
cleanr
dpd