Skip to main content
 •  Birojs: +371 66 100 800
 • Tehniskais atbalsts: +371 66 100 802
 •  info@ossnet.lv
 •  Pr - Pk: 08:30 - 18:30

IT Pakalpojumi

IT ārpakalpojumu izmantošana ir ērtākais un izdevīgākais risinājums maziem un vidējiem uzņēmumiem, visas rūpes par tehnisku jautājumu risināšanu tiek uzticētas profesionāļiem. Ārpakalpojumu izmantošana nodrošina precīzas un paredzamas izmaksas, skaidru vienošanos par veicamajiem darbiem un termiņiem, IT drošību (dati un infrastruktūra), un darbus veic kvalificēti speciālisti.

computer

Visaptverošs IT pakalpojumu piedāvājums

Mēs piedāvājam  plaša spektra IT  pakalpojumus, sākot no iekārtu apkalpošanas līdz pat uzņēmuma infrastruktūras auditam un ilgtermiņa attīstības plāna izstrādei.

Pakalpojuma iespējas

 • IT infrastruktūras audits; Audita procesā tiks apzināta esošā situācija un izstrādātas nākotnes rekomendācijas. Detalizēti tiks apskatīts datortīkls, datori, serveri, iekārtu tehniskais stāvoklis, drošība, programmatūra, piekļuves kontrole un citas IT sistēmas
 • IT infrastruktūras apkalpošana; Tīklu iekārtu apkope, kā arī citu iekārtu darbības uzturēšana
 • Lietotāju atbalsts; Divu veidu lietotāju atbalsts. 1. Attālināts atbalsts - pa telefonu vai e-pastu tiek pieņemts pieteikums, un nekavējoties tas tiek risināts. Palīdzības dienestam ir iespēju pieslēgties lietotāja datoram un nekavējoties atrisināt problēmu. 2. Klātienes atbalsts - tehniskie speciālisti darbus veic uzņēmuma telpās.
 • Datortīklu izbūve un apkalpošana; Uzņēmuma iekšējo un ārējo (LAN/WAN) datortīklu izbūve un iekārtu uzstādīšana
 • Licences un programmatūra; Mēs piedāvājam visa veida programmatūru nepieciešamo uzņēmējdarbībai. (Microsoft, Linux, Navision, CAD, antivīruss, grāmatvedības programmatūras u.c.)
 • Datoru un iekārtu remonts, jaunu iekārtu piegāde; Iekārtu remonta laikā tiek nodrošinām rezerves iekārtas, lai lietotāji varētu netraucēti strādāt
 • Serveru uzstādīšana un apkalpošana; Serveru izvēle piegāde un uzstādīšana. Uzņēmumu iekārtu izvietošana datu centrā
 • Virtuālo serveru noma; Virtuālo serveru noma Latvijā vai Amazon, Google Cloud platform u.c.
 • Web hostings un e-pasta risinājumi; Izvietosim uzņēmuma mājaslapas un arī nodrošināsim uzņēmuma e-pastu darbību.
 • Konsultācijas IT jautājumos. OSS Networks ir IT profesionāļu komanda ar speciālistiem visos IT jautājumos. Mēs sniedzam konsultācijas uzņēmumiem arī par IT stratēģiju, lai uzņēmums varētu izpildīt biznesa mērķus.
costs

Paredzamas un efektīvas izmaksas

Ārpakalpojuma izmantošana ļauj precīzi aprēķināt un plānot paredzamās izmaksas. Uzņēmums ietaupa cilvēkresursu izmaksas, kādas rastos, ja uzņēmumā tiktu algots IT darbinieks.

Sadarbības modelis

IT vadītājs

Pieredzējis un kompetents IT vadītājs, kas spēs novērtēt Jūsu IT infrastruktūras esošo stāvokli, kā arī piedāvās Jūsu biznesam atbilstošus īstermiņa un ilgtermiņa risinājumus;

Sistēmadministratori

Sertificēti, pieredzējuši un atbildīgi sistēmu administratori, kas spēs īsā laikā kvalitatīvi apkopt un nākotnē uzturēt Jūsu esošos serverus un tajos darbojošās sistēmas, sevišķu uzmanību pievēršot Jūsu datu drošībai;

Atbalsta dienests

Zinoši IT atbalsta dienesta speciālisti, kas gan attālināti, gan klātienē operatīvi un kvalitatīvi veiks gala lietotāju atbalstu.

Izmaksas

Izmaksas atkarīgas no lietotāju skaita,  iekārtu daudzuma, drošības risinājumu sarežģītības u. c. parametriem. Aptuvenās izmaksas uzņēmumam ar 10-20 datorlietotājiem ir 300-500 EUR mēnesī.

Sazinies ar mums!

5 + 12 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
Slide
edzl_logo.png
finieris.png
greenmotors.png
hj.jpg
karcher.png
kronus.png
myfitness.png
mogo.png
sanitex.png
rere.png
tt.jpg
skrivanek.png
vc.jpg
vaivari.png
venden.png
1a.png
2.jpg
az.jpg
balta.png
cleanr.png
dpd.png
edzl_logo.png
finieris
greenmotors
hj
kronus
myfitness
mogo
sanitex
rere
estravel
vaivari
venden
1a
2
az
balta
cleanr
dpd